Versterking van ons team

Versterking van ons team

Per 1 april jl. is Jeroen van Haalem als ervaren makelaar gestart bij Heemskerk Makelaardij. Hij stelt zich graag voor. ‘De wereld van makelaardij is mij niet onbekend. Tot voor kort werkte ik op het kantoor van een makelaar die onder andere actief is in de regio Amstelveen. In al die jaren heb ik veel ervaring opgedaan. Ook in de Duin- en Bollenstreek was ik betrokken bij succesvolle transacties. Maar de regio ken ik al veel langer.’ Hij blikt terug: ’Ik ben geboren in Leiden, waar ik tot mijn 18e heb gewoond. Ook toen had ik al een stevige band met Noordwijk en Noordwijkerhout. We stonden ieder jaar op een seizoensplek op camping Le Parage, achter de jeugdherberg. En ik heb natuurlijk ook bollen gepeld! Zo bouwde ik een heel netwerk op. Met vrienden uit de omgeving, waarmee ik nog steeds bevriend ben, gingen we in Noordwijk stappen. Dus ik ben zeker geen onbekende in de buurt.’

Voetbal, automotive, makelaardij
‘Voordat ik in de makelaardij terechtkwam, vervulde ik commerciële functies. Met name in de automotive, waaronder Mercedes-Benz, BMW en Audi. Voor mij is het menselijk contact leuk en belangrijk. Dat merk ik nu ook weer bij Heemskerk. Ik vind het heel fijn om kopers en verkopers te ontzorgen. Ik snap hun vragen en kan de situatie goed inschatten. Daarbij breng ik, naast mijn ruime ervaring als makelaar, ook de nodige levenservaring mee. Ik denk dat klanten dat ook waarderen.’ Daarnaast is Jeroen altijd erg actief geweest in de voetbalwereld. ‘Op jongere leeftijd heb ik zelf in de jeugd van betaald voetbalclubs gespeeld. Later heb ik me ontwikkeld tot gecertificeerd voetbaltrainer. In 2011, tijdens de kredietcrisis, ging het niet best met de automotive. Dus toen mij werd gevraagd of ik als trainer/coach voor onder andere de Zweedse voetbalbond wilde werken, heb ik daar ja op gezegd. Met mijn Zweedse vrouw, die al langer in Nederland woont dan dat ze ooit in Zweden heeft gewoond, en onze twee jongens zijn we naar Zweden verhuisd. Daar hebben we tot 2016 gewoond. Dat was een geweldig mooie ervaring. Of ik heimwee had?’ Hij lacht. ‘Nee, ik niet, maar mijn vrouw wel. Ze miste het strand hier en haar vriendinnen.’

De Zilk
Het gezin besloot terug te keren. Via familie kwamen ze in een woning in Hillegom terecht, en konden ze in de regio weer een bestaan opbouwen. Inmiddels wonen ze in een prachtige nieuwbouwwoning in De Zilk. Jeroen: ‘Een woning in deze omgeving was voor mij een extra reden om op zoek te gaan naar een baan in de buurt. Elke dag file is gewoon zonde van je tijd. En wat een prachtig werkgebied is deze regio toch. Het is ook leuk om te merken dat makelaars in deze streek over het algemeen servicegerichter zijn dan in de omgeving Amsterdam. Uitzonderingen daar gelaten natuurlijk.’

Balletje ging rollen
‘Waarom ik bij Heemskerk heb gesolliciteerd? Nou, dat ging eigenlijk ook weer via het netwerk. Via de voetbal – naast talentcoach bij de KNVB ben ik ook jeugdtrainer bij VVSB – kreeg ik de tip om contact op te nemen met Herman Heemskerk. En via Herman kwam ik bij Cock terecht. En zo ging het balletje rollen… Ik had zelf vanaf het eerste moment een goed gevoel bij de mensen van Heemskerk. En dat gevoel werd ook bevestigd door mijn vrienden uit de regio. ‘Als je daar niet kunt aarden…’ Dus het klopt aan alle kanten. Het leuke van ons team is dat we heel aanvullend zijn. Zo weten we elkaar te versterken en tillen we samen het hele proces naar een nog hoger plan. Mijn ervaring als allround makelaar kunnen we goed benutten. Werken bij Heemskerk en actief zijn in deze mooie regio, dat voelt echt als thuiskomen.’

www.heemskerkmakelaardij.nl gebruikt cookies om de website te verbeteren en te analyseren, voor social media en om ervoor te zorgen dat je relevante advertenties te zien krijgt. Als je meer wilt weten over deze cookies, klik dan hier voor ons cookie beleid. Bij akkoord geef je www.heemskerkmakelaardij.nl toestemming voor het gebruik van cookies op onze website.
 Cookies NIET accepteren